kaszubykajaki.pl - spływy kajakowe

Modrzejewo , Modrzejewo 53a
kaszubykajaki.pl
kaszubykajaki@gmail.com
tel.: 667 950 880

kaszubykajaki.pl

Sąsiedztwo jezior i rzek oraz malownicze krajobrazy to wymarzone warunki do skorzystania ze spływów kajakowych. W okolicy organizowane są spływy nie tylko dla wielbicieli ekstremalnych doznań ale również dla rodzin z małymi dziećmi.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą dla kajakarzy i proponowanymi przez Nas spływami rzeką Słupia, Łupawa, Kamienica, Wieprza, Bytowa i innymi oraz na jeziorach Pojezierza Bytowskiego. 

Dla wędkarzy
Nasza oferta skierowana jest również do wędkarzy, jestśmy dzierżawcami jeziora Brzezinek Duży jest to jezioro lobeliowe słynące z licznych okazów leszczy, szczupaków a przede wszystkim okoni. Wypożyczamy łodzie, echosondy, silniki oraz kajaki wędkarskie.  Zapraszamy wędkarzy na ryby.


Polecane trasy

0:40
7.1 km

Ścieżka Naleton

Ścieżka zaczyna się w miejscowości Trzebiatkowa, skąd udajemy się w kierunku drogi krajowej nr 20, którą przecinamy, i następnie drogą gruntową objeżdżamy jezioro Trzebiatkowskie Małe – Naleton....

0:50
9.4 km

Ścieżka Wietrzna

Swój bieg zaczyna nad jeziorem Długim w Tuchomku, następnie w kierunku Tuchomia pokrywa się ze Szlakiem Zwiniętych Torów . Z nasypu zjeżdżamy w Tuchomiu na wysokości stacji benzynowej i po...

Pobierz aplikację