Jarefka Niezapomniane Chwile

Ciemno , Ciemno 88
http://jarefka.pl/
tel.: 664 183 308
Jarefka Niezapomniane Chwile w swojej ofercie posiada 2 całoroczne, murowane domki usytuowane w malowniczej miejscowości Ciemno. Każdy domek jest w pełni wyposażony, posiada: salon z kominkiem, aneks kuchenny, 3 sypialnie i 2 łazienki. Z salonu jest wyjście na taras z którego rozpościera się widok na urokliwe tereny wioski. 

Piękno natury można podziwiać również korzystając z przygotowanych dla gości rowerów, kajaków czy łódki z silnikiem elektrycznym.

Oprócz noclegu właściciele przygotowali także Leśne SPA. To zaciszne, zalesione miejsce, niedaleko od jeziora jest znakomitym miejscem na odpoczynek zarówno latem jak i zimą.

Polecane trasy

0:40
7.1 km

Ścieżka Naleton

Ścieżka zaczyna się w miejscowości Trzebiatkowa, skąd udajemy się w kierunku drogi krajowej nr 20, którą przecinamy, i następnie drogą gruntową objeżdżamy jezioro Trzebiatkowskie Małe – Naleton....

0:50
9.4 km

Ścieżka Wietrzna

Swój bieg zaczyna nad jeziorem Długim w Tuchomku, następnie w kierunku Tuchomia pokrywa się ze Szlakiem Zwiniętych Torów . Z nasypu zjeżdżamy w Tuchomiu na wysokości stacji benzynowej i po...

Pobierz aplikację