Jarefka Niezapomniane Chwile

Ciemno , Ciemno 88
http://jarefka.pl/
tel.: 664 183 308
Jarefka Niezapomniane Chwile w swojej ofercie posiada 2 całoroczne, murowane domki usytuowane w malowniczej miejscowości Ciemno. Każdy domek jest w pełni wyposażony, posiada: salon z kominkiem, aneks kuchenny, 3 sypialnie i 2 łazienki. Z salonu jest wyjście na taras z którego rozpościera się widok na urokliwe tereny wioski. 

Piękno natury można podziwiać również korzystając z przygotowanych dla gości rowerów, kajaków czy łódki z silnikiem elektrycznym.

Oprócz noclegu właściciele przygotowali także Leśne SPA. To zaciszne, zalesione miejsce, niedaleko od jeziora jest znakomitym miejscem na odpoczynek zarówno latem jak i zimą.

Polecane trasy

2:30
19.5 km

Tuchomska Pętla Duża

Najdłuższy szlak rowerowy, który zaczyna się i kończy w Tuchomiu. Z Tuchomia jedziemy w kierunku Piaszna, gdzie przejeżdżamy przez gospodarstwo Pana Klemensa Lemana, w którym znajduje...

0:45
9.0 km

Tuchomska Pętla Mała

Szlak zaczynający się i kończący w Tuchomiu. Kierujemy się na Piaszno, następnie zjeżdżamy z drogi powiatowej w prawo i drogami gruntowymi i leśnymi objeżdżamy jezioro Piaszno. Na trasie...

Pobierz aplikację