Chutor Dzikie Łąki

Masłowice Tuchomskie , Masłowice Tuchomskie 19 A
https://www.chutor-jurta.com/
chutor@poczta.fm
tel.: 512 279 157 lub 600 341 576

Kto przyjeżdża do Chutor Dzikie Łąki, oddala się od miejskiego zgiełku. Pod dostatkiem świeżego powietrza, gospodarstwo otoczone jest przez łąki, pola i zalesienia, nie ma w bezpośredniej bliskości sklepów i ulicznego ruchu, życie płynie rytmem wsi i prac w gospodarstwie. Bogactwo przyrody, która wypełnia i otacza ten zakątek, jest jego szczególną wartością. 


Tym, co wyróżnia Chutor i stanowi o jego charakterze, jest całoroczna Jurta. Pierwsza na Kaszubach całoroczna jurta na wynajem, jedna z pierwszych w Polsce tego typu nowoczesnych jurt. Można więc zamieszkać w pełnym wyjątkowego klimatu, okrągłym "gniazdku", a przy tym odpocząć na huśtawce lub hamaku w cieniu drzew, poopalać się nad stawem czy pośpiewać przy ognisku. 
Wypoczynek na terenie "Dzikich Łąk" jest też okazją do skorzystania z zajęć z końmi. Właściciele oferują również sesje zdjęciowe oraz pamiątkowe plenery fotograficzne z końmi.
 
Jest to wyjątkowe miejsce dla osób, które szukają kontaktu z naturą, oderwania się od miejskiego zgiełku. Dla tych którzy kochają przyrodę i zwierzęta jak również dla tych którzy chcieliby poznać prawdziwe życie na wsi. 

Polecane trasy

0:00 h
44.4 km

Ścieżka 13 Sołectw

Jedyna i niepowtarzalna trasa krajoznawcza przebiegająca przez wszystkie sołectwa gminy Tuchomie.  Jest to najdłuższa i najróżnorodniejsza trasa rowerowa w naszej okolicy. Licząca ponad...

0:40 h
7.1 km

Ścieżka Naleton

Ścieżka zaczyna się w miejscowości Trzebiatkowa, skąd udajemy się w kierunku drogi krajowej nr 20, którą przecinamy, i następnie drogą gruntową objeżdżamy jezioro Trzebiatkowskie...

Pobierz aplikację

Aplikacja