Chutor Dzikie Łąki

Masłowice Tuchomskie , Masłowice Tuchomskie 9 A
https://www.chutor-jurta.com/
chutor@poczta.fm
tel.: 512 279 157
Kto przyjeżdża do Chutor Dzikie Łąki, oddala się od miejskiego zgiełku. Pod dostatkiem świeżego powietrza, gospodarstwo otoczone jest przez łąki, pola i zalesienia, nie ma w bezpośredniej bliskości sklepów i ulicznego ruchu, życie płynie rytmem wsi i prac w gospodarstwie. Bogactwo przyrody, która wypełnia i otacza ten zakątek, jest jego szczególną wartością. 

Tym, co wyróżnia Chutor i stanowi o jego charakterze, jest całoroczna Jurta. Pierwsza na Kaszubach całoroczna jurta na wynajem, jedna z pierwszych w Polsce tego typu nowoczesnych jurt. Można więc zamieszkać w pełnym wyjątkowego klimatu, okrągłym "gniazdku", a przy tym odpocząć na huśtawce lub hamaku w cieniu drzew, poopalać się nad stawem czy pośpiewać przy ognisku. 
Wypoczynek na terenie "Dzikich Łąk" jest też okazją do skorzystania z zajęć z końmi. Właściciele oferują również sesje zdjęciowe oraz pamiątkowe plenery fotograficzne z końmi.

Jest to wyjątkowe miejsce dla osób, które szukają kontaktu z naturą, oderwania się od miejskiego zgiełku. Dla tych którzy kochają przyrodę i zwierzęta jak również dla tych którzy chcieliby poznać prawdziwe życie na wsi. 

Polecane trasy

0:45
9.0 km

Tuchomska Pętla Mała

Szlak zaczynający się i kończący w Tuchomiu. Kierujemy się na Piaszno, następnie zjeżdżamy z drogi powiatowej w prawo i drogami gruntowymi i leśnymi objeżdżamy jezioro Piaszno. Na trasie...

2:00
16.2 km

Ścieżka Starych Rzemiosł

Licząca 16 km ścieżka zaczyna swój bieg przy jeziorze Borowym w Modrzejewie, następnie drogami gruntowymi i leśnymi docieramy do Nowych Hut, gdzie znajduje się kuźnia, w której w sezonie letnim...

Pobierz aplikację