AGIDA - domek na Kaszubach, nad jeziorem Kamieniczno

Ciemno , 98
tel.: +48 799 895 924

AGIDA - domek na Kaszubach, nad jeziorem Kamieniczno w swojej ofercie posiada całoroczny domek wypoczynkowy (oddany w 2019 r.).

Do wyboru dla gości:

  • domek drewniany (piętro): dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym oraz łazienka;
  • pokój (parter) z aneksem kuchennym oraz łazienką.

Domek i pokój posiadają niezależne wejścia oraz tarasy.

Zarówno domek jak i pokój są 4 osobowe (posiadają po jednym łóżku podwójnym i po dwa pojedyncze) z możliwością wykorzystania kanapy jako dodatkowego (5) miejsca do spania. Domek i pokój są w pełni wyposażone (indukcja, lodówka, czajnik bezprzewodowy, naczynia, sztućce, garnki, telewizor, łazienka z natryskiem, umywalką itp.). Na zewnątrz taras z udostępnionymi (poza okresem zimowym) ławkami, stołem, grillem przenośnym oraz placem zabaw dla dzieci z huśtawkami i zjeżdżalnią (przy czym wyłącznie plac zabaw jest wspólny dla domku i pokoju). Posesja na której znajduje się domek jest ogrodzona, parking na terenie posesji.

Około 300 m od domku znajduje się piękne, czyste jezioro Kamieniczno (8 km długości) z plażą i kąpieliskiem, stanowiące również atrakcję dla amatorów kajakarstwa i wędkarzy. Tuż przy plaży znajdują się zadaszenia z ławkami, plac zabaw dla dzieci, boisko do koszykówki oraz piłki plażowej, miejsce na ognisko, WC. Wzdłuż jeziora przebiegają piękne trasy pieszo-rowerowe, otoczone lasami (z możliwością grzybobrania).

Około 1 km od domku znajduje się sklep spożywczy, a 50 m za nim nowo wybudowane boisko wielofunkcyjne wraz z placem zabaw dla dzieci oraz siłownią zewnętrzną.

Serdecznie zapraszamy.

Znajdź nas na FB

Polecane trasy

0:00 h
44.4 km

Ścieżka 13 Sołectw

Jedyna i niepowtarzalna trasa krajoznawcza przebiegająca przez wszystkie sołectwa gminy Tuchomie.  Jest to najdłuższa i najróżnorodniejsza trasa rowerowa w naszej okolicy. Licząca ponad...

0:45 h
9.0 km

Tuchomska Pętla Mała

Szlak zaczynający się i kończący w Tuchomiu. Kierujemy się na Piaszno, następnie zjeżdżamy z drogi powiatowej w prawo i drogami gruntowymi i leśnymi objeżdżamy jezioro Piaszno. Na...

Pobierz aplikację

Aplikacja