Hotel i Restauracja WIRAX

Tuchomie , ul. Młyńska
http://www.wirax.com.pl
animacz@wp.pl
tel.: 59 821 58 88
Hotel WIRAX funkcjonuje od 2008 roku. Położony jest przy trasie Bytów - Miastko, co powoduje, iż jest znakomitym miejscem nie tylko do wypoczynku, ale również do zorganizowania konferencji, szkoleń i imprez okolicznościowych.

W hotelu znajduje się 8 pokoi (dwu-, trzy- i czteroosobowych), oraz tzw. pokój weselny. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki, TV, telefonem, klimatyzacją oraz stały dostęp do internetu.

W eleganckich, ciepło urządzonych wnętrzach na pewno miło spędzą Państwo czas i zakosztują walorów naszej kuchni. Oferujemy szeroki asortyment dań kuchni polskiej i międzynarodowej. Organizujemy przyjęcia weselne, imprezy okolicznościowe, bankiety, szkolenia dla firm, imprezy plenerowe, pikniki itp.

Polecane trasy

0:45
7.9 km

Ścieżka Przyjaźni

Licząca 8 km ścieżka rowerowa rozpoczyna się od jeziora Długiego w Tuchomku, następnie dawnym nasypem kolejowym oraz drogami gruntowymi o nawierzchni szutrowej biegnie do Tągowia, później...

2:00
16.6 km

Ścieżka Triathlonisty

Bardzo malowniczy szlak dookoła jeziora Kamieniczno, rozpoczynamy przy terenach rekreacyjnych, następnie drogami gruntowymi i leśnymi objeżdżamy jezioro i zahaczając Gliśno Wielkie (Gmina...

Pobierz aplikację