Obiekt Centrum Międzybarodowych Spotkań

Tuchomie , ul. Szkolna 4
http://www.centrum.tuchomie.pl
cms.tuchomie@gmail.com
tel.: 510 897 932
Obiekt Centrum Międzynarodowych Spotkań jest jedną z placówek Gminnego Ośrodka Kultury w Tuchomiu. W budynku znajdują się pokoje hotelowe z łazienkami, sale  szkoleniowo-konferencyjne, sala komputerowa oraz zaplecze gastronomiczne. 
Lokalizacja tuż przy rzece Kamienicy pozwoliła nam na stworzenie na naszym terenie zielonym przystani kajakowej wraz z pełnym zapleczem. Dzięki temu posiadamy doskonałą bazę do organizacji pikników, ognisk i innych imprez na świeżym powietrzu.
 
W obiekcie znajduje się 14 pokoi wyposażonych w łazienki z natryskiem. Łącznie 45 miejsc noclegowych. Do nieodpłatnej dyspozycji gości pozostaje aneks kuchenny wyposażony w indukcję, lodówkę, podstawową zastawę stołową oraz ogólnodostępna sala telewizyjna. Ponad to CMS oferuje imprezy okolicznościowe, wynajem sali a także wynajem terenu rekreacyjnego.

Polecane trasy

0:45 h
7.9 km

Ścieżka Przyjaźni

Licząca 8 km ścieżka rowerowa rozpoczyna się od jeziora Długiego w Tuchomku, następnie dawnym nasypem kolejowym oraz drogami gruntowymi o nawierzchni szutrowej biegnie do...

2:00 h
17.3 km

Szlak Zwiniętych Torów

Jedna z najdłuższych i najpiękniejszych ścieżek rowerowych, biegnąca przez całą gminę Tuchomie dawnym nasypem kolejowym. Zaczynając od jeziora Długiego w Tuchomku przez Tuchomie,...

Pobierz aplikację

Aplikacja